Časté dotazy

Doprava se hradí zvlášť a není součástí ceny. Zajistíme nakládku ofura příslušnému dopravci a jeho dodání na místo odběru. Samotnou vykládku z dopravního prostředku si zajišťuje zákazník sám. Upozorňujeme, že ofuro je pořádný kus dřeva, a tomu odpovídá i jeho váha. Celý proces dodání s vámi vyřešíme vždy individuálně tak, aby vše klaplo jak má.
Ofuro zakrývejte plachtou a po vypuštění alespoň jednou za čas umyte plachtovinu. Podrobnější pravidla pro údržbu najdete v manuálu, který ke každé dodávce přikládáme.
Záleží jakým dřevem a jak intenzivně topíte v kamnech. Pokud vytvoříte dostatečný žár, lze díky robustním kamnům dosáhnout potřebné teploty již za cca 3,5 hodiny. Vodu průběžně promíchávejte. Nezapomeňte, že kamna je možné roztopit až po napuštění ofura.
Standardně dvoufázově jako záloha a doplatek. Před tím, než se pustíme do výroby, fakturujeme zálohovou platbu, za kterou nakoupíme materiál. Konečnou fakturu vystavujeme až po dodání a převzetí ofura. Blíže je upraveno v obchodních podmínkách.
Foto olivera

Nenašel jsi odpověď? Nevadí, kontaktuj mě a já se Ti co nejdříve ozvu. Tvůj Oliver.

NAPIŠ nám